Modernizace velkého salónku

Stavební úpravy restaurace – III etapa

Od března dochází k rekonstrukci velkého salónku restaurace a přilehlých prostor. Předmětem rekonstrukce jsou stavební úpravy velkého salónku a výčepu restaurace včetně toalet pro veřejnost, přesun pivního boxu, výměna oken a výměna ÚT, El a VZT rozvodů.

Stavba je konstrukčně oddělena od stávajících prostor a proto nedochází k narušení běžného provozu restaurace. Plánované ukončení modernizace je 31.8.2017.

Modernizace malého salónku

V současné době dochází k modernizaci malého salónku a jeho vstupní chodby. Součástí stavebních úprav je dispoziční propojení malého salónku se zbytkem restaurace pomocí dvou prosklených stěn a vestavba schodiště do podzemního podlaží, kde budou vybudovány toalety.

Stavba je konstrukčně oddělena od stávajících prostor a proto nedochází k narušení běžného provozu restaurace. Plánované ukončení modernizace je 30.9.2016.

Vizualizace cílového vzhledu salónku

Přecházíme na nové stránky

Nové stránky v provozu

Opustili jsme starý neaktuální web a nyní nás nově najdete zde. Jídelní lístky budou denně aktualizovány a tak se můžete kdykoli podívat na denní nabídku jídel, ještě před návštěvou restaurace. V aktualitách se dozvíte včas o novinkách a pořádaných akcích. Postupně budou doplněny i fotografie některých ukázkových jídel.

Responzivní web design stránek zajišťuje správné zobrazování jak ve webových prohlížečích, tak v mobilních zařízeních a tabletech.

 

Restaurace Na obci

Užijte si příjemnou atmosféru s českou domácí kuchyní.

Restaurace Na obci (známá také jako Restaurace Obec) se nachází v Lišově, přímo u hlavní silnice na hlavním tahu Č.Budějovice-Třeboň. Provoz restaurace s nabídkou teplých jídel a nápojů. Možnost pořádání společenských a kulturních akcí. V případě kolektivních či firemních akcí, nabízí restaurace salónek s kapacitou až 50 osob. Lze zrealizovat také obchodní oběd či večeři. Mimo hlavní jídelní lístek, si každý den můžete vybrat z aktuální denní nabídky hotových jídel a každý všední den od 9:00 do 13:30 ze sestavených cenově výhodných poledních menu.

  • velká nabídka jídel domácí kuchyně
  • bohatý výběr nealkoholických nápojů
  • široký sortiment alkoholických nápojů
  • nepoužíváme dochucovadla a zvýrazňovače chuti
  • dva salónky k dispozici
  • bezbariérový přístup
  • venkovní posezení
  • Wi-Fi připojení k Internetu
  • sportovní satelitní přenosy

Těšíme se na Vaší návštěvu!

Široký pohled na vchod